Színpadi programok - HUNGEXPO

Színpadi programok

BBS szakmai színpad program 2024

2024. február 22-25.

Február 22. Csütörtökszakmai nap

  • 11.00 – 12.00 BBS mozi
  • 12.00 – 12.30
  • 12.30 – 13.00 Motorcsónak Szövetség – Havas Attila beszámolója, (14x Világbajnok és 14x Európabajnok)
  • 13.00 – 13.30 Magyar Hajózási Technikum – pályaválasztási-továbbtanulási szakmai bemutató
  • 13.30 – 14.00 5 éves a Klasszikushajok.hu, Klasszikus Kupa sorozat, 22 – es Binnenjolle felújítás – Vincze Gábor Compass magazin
  • 14.00 – 14.30 MEGNYITÓ
    • Tihanyi Klára – HUNGEXPO Stratégiai és üzletfejlesztési igazgató
    • Haranghy Csaba – MVSZ elnök 
    • Berecz Zsombor – SSL Gold Cup csapatvilágbajnok
    • Szépvölgyi István – ügyvezető, Magyar Vitorlás Akadémia NKft. a vitorlázzitthon.hu díszvendég képviselője
  • 14.30 – 15.15BBS Újdonság Pályázat díjkiosztó
    • Tihanyi Klára – Hungexpo Stratégiai és üzletfejlesztési Igazgató
    • Holczhauser András MVSZ főtitkár
    • Berecz Zsombor – SSL Gold Cup csapatvilágbajnok
    • Szépvölgyi István – ügyvezető, Magyar Vitorlás Akadémia NKft. a vitorlázzitthon.hu díszvendég képviselője
      • Hajó kategória
        • I. helyezett
        • II. helyezett
        • III. helyezett
      • Hajózáshoz kapcsolódó termékek kategória
        • I. helyezett
      • KÜLÖN DÍJAK
        • Legjobb Hazai Fejlesztés Különdíj
        • Legzöldebb Termék Különdíj
  • 15.15 – 16.00 „SSL Mini Gold Cup” selejtező, négy hajós verseny, modellező vitorlás hajókkal – élő közvetítés a medencéből a színpadon és on-line
  • 16.00 – 16.30 Hajós élmény jogsi nélkül – Portless International
  • 16.30 – 17.00 BME Solar Boat Team: 2024-es fejlesztések, csapat és az új hajó
  • 17.00 – 17.30 BBS mozi

Február 23. Péntek

  • 12.30 – 13.00 „Okoskikötők, kikötőépítési kihívások a Balatonon” – beszélgetés Viszkei Andrással, Kaszab Gáborral, Érdi Ferenccel, Böröcz Péterrel – Hajóipari VállalkozókEgylete
  • 13.00 – 13.30 Magyar Hajózási Technikum – pályaválasztási-továbbtanulási szakmai bemutató
  • 13.30 – 14.00 YS Trophy díjkiosztó MVSZ Farkas Péter
  • 14.00 – 14.30 Ypsilon Yacht Club, az északi part és Alsóörs legújabb 300 férőhelyes kikötője
  • 14.30 – 15.00 Hidegen légió
  • 15.00 – 16.00  „SSL Mini Gold Cup” selejtező, négy hajós verseny, modellező vitorlás hajókkal – élő közvetítés a medencéből a színpadon és on-line
  • 16.00 – 16.30 BAHART Regatta 2023/2024
  • 16.30 – 17.00 „A nemzetközi és a magyar hajóipar a 2022-i évi számok tükrében” Böröcz Péter – Hajóipari Vállalkozók Egylete
  • 17.00 – 17.30 J70 az új OD osztály hazai és nemzetközi kalandozások
  • 18.30 – 23.00 VIP parti

Február 24. Szombat

  • Decision 35 – Schwarcz Ferenc (RibStroy)
    • Decision 35 – Lovas Zsolt (Audax Django)
    • Decision 35 – Virág Flóra (Team Kaáli)
    • Decision 35 – Bödör Gergely (Mercedes)
    • Ventilo 35 – Váradi Szabó János (Nanushka)
  • 13.00 – 13.45 Kékszalag 2024 esélylatolgató 45 láb felett
    • AC 45 Light Wind – Büki Gábor (Bogi)
    • AC 45 Light Wind – Kaiser Kristóf (Prospex-Delta)
    • AC 45 Light Wind – Vándor Róbert (RSM)
    • AC45 Light Wind – Litkey Farkas (Process Solutions – Marietta)
    • Pauger 50 – Józsa Márton (Raiffeisen Fifty-Fifty)
  • 14.00 – 15.00  Rakonczay Gábor – kalandok a „42” fedélzetén
  •  15.00 – 16.00  „SSL Mini Gold Cup” selejtező, négy hajós verseny, modellező vitorlás hajókkal – élő közvetítés a medencéből a színpadon és on-line
  • 16.00 – 17.00 Milyen lesz a Tisza-tó 2050-ben? Mi vár a Tisza-tóra?: Pesszimista és optimista forgatókönyv Ljasuk Dimitry filmes (A Tisza nevében, Jóreménység-sziget és Tisza-tó az ember alkotta paradicsom filmek), reklámszakember előadásában
  • 17.00 – 17.30 BBS mozi

Február 25. Vasárnap

  • 10.00 – 11.00 BBS mozi
  • 11.00 – 11.30 Amatőr hajóépítők közössége – hajóépítés a nappaliban SK
  • 11.30 – 12.00 Kalóz sikerek és az utánpótlás, EB 2023 Sallai Gabó és Pay’r Anna a dobogón,  fiatalok egy klasszikus hajóban
  • 12.00 – 12.30 J24 jelen és jövő, Szombati Regatták + Club Racing (BYC) J24 OB Keszthely 2024 szeptember, HUNJ24  WestFleet, J24 U25 Egyesületek Bajnoksága – Fluck Benedek
  • 12.30 – 13.00 Amatőr hajóépítők közössége – hajóépítés a nappaliban SK
  • 13.00 – 13.45 Sámánok a színpadon – SSL Csapatvilágbajnok beszámoló és dedikálás   
  • 14.00 – 15.00 „SSL Mini Gold Cup” DÖNTŐ, négy hajós verseny, modellező vitorlás hajókkal – élő közvetítés a medencéből a színpadon és on-line
  • 15.00 – 15.30 „SSL Mini Gold Cup” Díjkiosztó
  • 15.30 – 16.00 BBS mozi

A stream programok a vitorlázzitthon.hu oldalon érhetők majd el.

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják